Jdi na obsah Jdi na menu

Redakční sloupek

info.svg.png
 

 

 

Vítáme Vás na stránkách redakčního sloupku

Sloupek plný postřehů, názorů, námětů, otázek a odpovědí

Redakční sloupek (klikněte na modročernou ikonku s písmenem "i") volně navazuje na pořad Volejte řediteli bývalého generálního ředitele TV Nova pana Vladimíra Železného a na pořady obdobného formátu a zaměření.

Prostřednictvím tohoto sloupku Vás chceme především informovat co zajímavého naleznete na stránkách našich internetových novin INFO Noviny24 a inspirovat Vás zejména v oblastech cestování, nakupovánípodnikání a vzdělávání a života vůbec.

Mezi velmi oblíbené sekce našich novin patří blogy, sociální sítě, kluby a rady a poradny. Pro labužníky informací jsou nejzajímavější sekce zprávy online a Worldwide News, kde naleznou tisk z celého světa. Kdo má hodně času a rád listuje na webu může navštívit sekci zajímavé odkazy.

Samostatnou kapitolou je naše Rádio Český Kocourkov odpovídající na zvídavé otázky čtenářů.

Naši redaktoři jsou velmi činorodí nadšenci, kteří neustále vymýšlejí něco nového a zdokonalují již vymyšlené. Navazují na vše dobré, co již bylo našimi předky zrealizováno a velmi intenzivně spolupracují se svými partnery v zahraničí.

Mezi oblíbené aktivity našich redaktorek a redaktorů patří především cestování, podnikání, sport, kultura a celoživotní vzdělávání. Výhodou našich redaktorů jsou také osobní kontakty s manažery, podnikateli, umělci, sportovci a se spoustou úžasných lidí, kteří jsou pravými odborníky ve své profesi.

Na otázku, proč jsme si zvolili tento formát sloupku je snadná odpověď. Naši redaktoři měli tu čest být přítomni a poznat osobně několik mediálních osobností, které obdobně komunikovali se svými čtenáři, diváky nebo posluchači.

Například náš šéfredaktor byl účasten vzniku společnosti CET 21, spol. s r.o., která následně několikrát změnila své majitele, a nakonec byla i přejmenována na TV Nova. Rovněž měl tu možnost osobně se poznat s panem Ronaldem Lauderem (spoluzakladatelem TV Nova) a především panem Václavem Kasíkem, zakladatelem rádia Alfa (dnes rádio Impuls).

Zapojte se i Vy do dění kolem nás a spolupracujte aktivně na vytváření našeho sloupku! Velmi rádi zodpovíme Vaše zajímavé otázky a zároveň se těšíme na inspirativní náměty. Prostřednictvím těchto stránek máme možnost vzájemně se informovat o všem co je nového a zajímavého, a to nejen v našem "malém českém údolí".

Publikováním svých hodnotných myšlenek přispějete ke kultivaci nás všech.

info.svg.png
 

 

 

Motta

Online relevantní informace pro manažery, podnikatele, studenty a všechny aktivní uživatele internetu.

Hodnotné informace, které jsou vždy k dispozici, když je potřebujete tak, jak je potřebujete.

Vždy bylo důležité umět rozpoznat hodnotné informace a ty předkládat ve správné formě k jejich dalšímu využití.

Také v minulosti platilo, že kdo měl správné informace ve správný čas, měl výhodu před ostatními.

Je dobré být správně informován a přitom nebýt zahlcen plytkými informacemi.

info.svg.png
 

 

 

Kontakt

V případě Vašeho zájmu o jakékoliv informace o redakčním sloupku nám kdykoliv napište na:

E-mail: info@infonoviny24.cz

Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Kdykoliv nás kontaktujte pro podrobnější informace.

 
Obchodní partneři
Výsledek obrázku pro mall.cz

 

Výsledek obrázku pro logo invia
 
Vivantis.czVýsledek obrázku pro logo prozdravi.cz
Výsledek obrázku pro logo airbnb
Výsledek obrázku pro logo    zážitky
Výsledek obrázku pro letuska    logo
Výsledek obrázku pro pilulka.cz logo
 
Výsledek obrázku pro kralovna.cz